Türkiye Odoo Roadshow 2023

Dijitalleşme ve Merkezileştirme Temelleri

Türkiye Odoo Roadshow etkinliğinde bu sene 09 Mayıs Ankara ve 11 Mayıs İstanbul şehirlerinde firmamız
Ana Sponsor.
  Siz müşterilerimizin sorularını cevaplamak ve sektörlerinize özel çözümlerimizi anlatabilmek için sizleri Roadshow Ankara ve Roadshow İstanbul etkinliklerine bekliyoruz.

İşletmeleri güçlü araçlarla büyütmeye teşvik eden Odoo, işletme sahiplerini, yöneticileri ve girişimcileri etkinliğimize davet ediyor!

Ortalama bir şirketin işlerini yönetmek için 10 farklı uygulama kullandığını biliyor muydunuz? Hepsi bir arada entegre, özelleştirilebilir ve uygun maliyetli bir çözümle iş süreçlerinizi yükseltin. Dünya çapında 150.000'den fazla işletmenin Odoo ile zamandan ve paradan nasıl tasarruf ettiğini keşfedin.

 
 

Dijitalleştirme ve Merkezileştirme  💡

Entegre ve otomatikleştirilmiş bir sistem, operasyonlarınızı optimize etmenin ve işinizin başarısını sağlamanın anahtarıdır. Türkiye'de birçok şirket ve girişimci adım attı bile: faaliyetlerini dijitalleştirmek veya şirketlerinin gelişmesine yardımcı olmak için Odoo'yu kullanıyorlar.

Şirketlerin operasyonlarını yürütmek için ortalama 14 farklı uygulama kullandığını biliyor muydunuz?

Şirketlerin aşağıdaki nedenlerle gelirlerinin %30'unu kaybedeceği tahmin edilmektedir:

  • Olmayan bir iç iletişim

  • Kullanılan farklı sistemler arasında zayıf entegrasyon

  • Temel bilgilerin sınırlı bir görünümü

Bize katılın ve entegre iş uygulamalarının şirketinizi nasıl dönüştürebileceği hakkında daha fazla bilgi edinin. Sizin gibi düşünen girişimciler ve en iyi uygulamaları paylaşacak olan ürün uzmanlarımızla yenilikçi bir iş teknolojisi etkinliğinin keyfini çıkarın.


İşinizi büyütmenin yollarını keşfedin

​Odoo CMS - büyük bir resim​


Odoo Roadshow nedir?

Odoo Roadshow'ları, Odoo'nun yeni bir sürümünün yayınlanmasından veya yeni bir uygulamanın piyasaya sürülmesinden sonra dünyanın her yerinde düzenlenen bir dizi etkinliktir. Bu etkinlikler, dünya çapında 150.000'den fazla işletmenin Odoo'nun yardımıyla nasıl zamandan ve paradan tasarruf ettiğini keşfetmek için mükemmel bir fırsat.


Odoo etkinliklerine kimler katılıyor?

Odoo işletme kullanıcıları, işletme liderleri, mevcut ortaklar ve daha fazlası. Geçmiş etkinlikler, Odoo ortakları, kurucuları, CEO'ları ve daha fazlasından toplam 1000'den fazla katılımcıyı ağırlamıştır. Yazılımlarımız tüm sektörleri ve tüm işletmeleri kapsadığından, yeni başlayanlardan, imalat, tarım, satış, konaklama ve daha fazlasını temsil eden daha büyük şirketlere kadar konukları ağırlıyoruz.


Tüm bu süreçleri Odoo sayesinde basitleştirin!

Hepsi bir arada entegre ERP!
09 MAYIS ANKARA 
11 MAYIS İSTANBUL


Neden katılmalıyım?

• Yüz yüze gösteriler için Odoo uzmanları ve yerel ortaklarımızla tanışın

• İlgi alanlarınızı ve endüstri tutkunuzu paylaşan iş profesyonelleriyle ağ kurun

• En son iş yönetimi trendleri ve teknolojilerinden haberdar olun

• Şirketlerin çalışma şeklini değiştiren yeni iş teknolojileri hakkında bilgi edinin

 

Biletler ne kadar?

Bu etkinlik tamamen ücretsizdir, ancak yerinizi kaydetmek için kayıt olmanız gerekmektedir.


Bu etkinliğe nasıl kayıt olurum?

Kayıt olmak için sayfanın sağ üst köşesindeki yeşil butona tıklamanız yeterli. Etkinlikte, onayınızı getirmeniz gerekir veya sizi etkinliğe kaydedebiliriz. Birden fazla kişi için de kayıt olabilirsiniz - ilgilenebilecek başkalarını da getirmenizi öneririz.


Yiyecek ve içecek sağlanacak mı?

Takım ile Tanışın bölümünde ücretsiz yiyecek ve içecekler sunulmaktadır. Birbirinden lezzetli mezeleri ve içecekleri beğeniniz için bir araya getiriyoruz.


Olayın dili nedir?

Bu sunum aşağıdaki dilde yapılacaktır: Türkçe , İngilizce