Red Hat Ansible Otomasyon Platformu


Red Hat® Ansible® Otomasyon Platformu, sistemleri yapılandırmak, yazılım dağıtmak ve gelişmiş iş akışlarını düzenlemek için uçtan uca bir otomasyon platformudur. Kuruluşun tamamında oluşturmak, yönetmek ve ölçeklendirmek için kaynaklar içerir.

Red Hat Ansible Otomasyon Platformunun değeri

Red Hat aboneliği ile güçlü iş ortağı ekosistemimizden sertifikalı içerik alırsınız;  ek güvenlik, raporlama ve analitik;  ve kuruluşunuz genelinde otomasyonu ölçeklendirmek için yaşam döngüsü teknik desteği.  Ve binlerce müşteriyle elde ettiğimiz başarıdan elde edilen uzman bilgisine sahip olacaksınız.

 
 

Riski azaltmak

Güvenlik  , Ansible Automation Platform'un ayırt edici özelliğidir.  kazanırsınız:

  • 7 gün 24 saat destek ile kurumsal olarak güçlendirilmiş bir platform.
  • Performans testi ve hata düzeltmeleri.
  • Ek güvenlik ile geliştirme uygulamaları.

Yatırım getirisi

IDC'nin araştırmasına  göre  , Ansible Automation Platform'u kullanan müşteriler şunları görebilir:

  • 5 yıllık %667 yatırım getirisi.
  • 10 aylık yatırım geri ödemesi. 
  • Yıllık gelir artışı 1,9 milyon ABD doları.

Otomasyonu güvenle hızlandırın

Ansible Automation Platform, yatırımınızı genişletmek  için güçlü özellikler ve kurumsal destek sunar  Kurumsal engelleri kaldırın ve otomasyonunuzu hızlandırın.

Güçlü bir müşteri tabanından yararlanın

Ansible Otomasyon Platformu, her sektörden 3.000'den fazla küresel müşteri tarafından güvenilmektedir.

Otomasyon için neden Red Hat'i seçmelisiniz?


Otomasyon sadece bir araç değil, aynı zamanda  stratejik bir zorunluluktur  .  Ve  Red Hat® Ansible® Otomasyon Platformu,  stratejik otomasyon için inşa edilmiştir.

Bunu şöyle düşünün:  Evet, Ansible Automation Platform (ve içerdiği tüm araçlar), işleri fiilen otomatikleştirmek için gereken adım sayısını ve eğitimi şu yollarla azaltır: 

Ancak hepsinden daha fazlası, Ansible Otomasyon Platformu, uyum içinde birlikte otomatikleştirebilmeleri için işlevler arası ekipleri (geliştiricilerden operasyonlara veya BT'den güvenliğe) birbirine bağlar.